wróć do listy

Polityka prywatności

Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: www.studiomed.tv

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Formularze kontaktowe

Strona zawiera formularz kontaktowy, który wymaga do wysłania wiadomości podania kilku danych osobowych. Dane przesłane za jego pośrednictwem są przez nas przechowywane na potrzeby obsługi klienta przez nieokreślony czas, ale nie wykorzystujemy uzyskanych tak informacji w celach marketingowych.

Ciasteczka

Strona tworzy ciasteczka na potrzebę automatycznego uzupełnienia danych w formularzu kontaktowym.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Analiza statystyk

Nie prowadzimy analizy statystyk odwiedzających stronę.

Z kim dzielimy się danymi

Jak długo przechowujemy twoje dane

Twoje dane są przechowywane tak długo, jak długo istnieje potrzeba użycia ich w celu odpowiedzi zwrotnej na wiadomość wysłaną za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Jakie masz prawa do swoich danych

Możesz zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Dane kontaktowe

Administratorem danych osobowych jest:

IDEA4BROADCASTING SP. Z O.O

ŚWIERADOWSKA 47, 02-662 WARSZAWA

NIP 5213754257

kontakt@studiomed.pl

Kiwi standing on oval