20 kwietnia, 2024
Sydney 29

Historia pełna wzruszeń związana z niecio późniejszym macierzyństwem i dążeniem Aleksandry o ponowne zostanie mamą. Zapraszamy na mini-reportaż na temat in vitro, jednej z nowoczesnych metod leczenia bezpłodności.

Aleksandra ma 35 lat i od piętnastu lat jest szczęścliwą mamą. Z nowym partnerem pragnie mieć kolejne dziecko, jednakże mimo starań, nie udaje jej się zajść w ciążę naturalnie. Z biegiem czasu coraz bardziej się martwi, a nawet ma stany depresyjne, szuka rozwiązania dla swoich problemów. Po namowie koleżanki udaje się do kliniki Novum, gdzie dzięki zabiegowi in vitro, udaje jej się zajść w ciążę i urodzić zdrowego synka.

Reportaż został wyemitowany po raz pierwszy w Telewizji StudioMED TV podczas Weekendu Wiedzy: Projekt Dziecko, 2-4 czerwca 2023. Oprócz anteny naszej telewizji, materiał można obejrzeć również na naszym kanale YouTube StudioMED TV. Gorąco polecamy!

Pierwsza polska telewizja poświęcona zdrowiu i medycynie.

Naszą misją jest zwiększenie wiedzy i świadomości społeczeństwa w zakresie zdrowego stylu życia. Uczymy jak o siebie dbać, jak się odżywiać i ćwiczyć, co suplementować i jakim poddawać się zabiegom, by nie chorować, a ponadto wyglądać i czuć się rewelacyjnie. Pokazujemy jak żyć z chorobami przewlekłymi, a także przedstawiamy nowoczesne metody leczenia i profilaktyki zdrowotnej.
Menu:
Dane kontaktowe:
IDEA4BROADCASTING Sp. z o.o.
Świeradowska 47, 02-662 Warszawa
Copyright © 2024 Studiomed.tv