20 kwietnia, 2024
Sydney 29
Już 8 kwietnia na naszej antenie premierowy odcinek amerykańskiego serialu „Nocna zmiana”. Kolejne premierowe odcinki od poniedziałku do czwartku o 21:50 w Studiomed TV.
Nocny oddział ratunkowy w szpitalu San Antonio Memorial Hospital to miejsce, gdzie rozgrywają się wielkie dramaty. Tam pracują bohaterowie amerykańskiego serialu „Nocna zmiana”, lekarze specjaliści wysokiej klasy, którzy zdecydowali się na najtrudniejszy odcinek szpitalnej rzeczywistości. Zespół codziennie mierzy się nie tylko z dramatami pacjentów i walką o ludzkie życie, ale również z własnymi problemami, romansami i konfliktami. Świetna obsada, realistyczny i emocjonujący scenariusz to zalety produkcji, którą można oglądać na kanale StudiomedTV.
Doktor TC Callahan (w tej roli Eoin Macken) jest byłym medykiem wojskowym, który na polu bitwy był świadkiem śmierci swojego brata. Bohater zmaga się z syndromem zespołu stresu pourazowego (PTSD). Lekarz często nie przestrzega zasad i wdaje się w konflikty ze swoją byłą dziewczyną i jednocześnie szefową nocnej zmiany, doktor Jordan Alexander (Jill Flint) oraz z szefem chirurgii, Scottem Clemmensem (Scott Wolf). Jego kolegami są również dwaj byli medycy wojskowi – doktor Topher Zia (Ken Leung) i doktor Drew Alister (Brendan Fehr). Razem walczą o życie pacjentów, wykorzystując doświadczenie zdobyte podczas konfliktów zbrojnych.
Premiera 8 kwietnia, emisja od poniedziałku do czwartku o 21:50 w Studiomed TV.

Pierwsza polska telewizja poświęcona zdrowiu i medycynie.

Naszą misją jest zwiększenie wiedzy i świadomości społeczeństwa w zakresie zdrowego stylu życia. Uczymy jak o siebie dbać, jak się odżywiać i ćwiczyć, co suplementować i jakim poddawać się zabiegom, by nie chorować, a ponadto wyglądać i czuć się rewelacyjnie. Pokazujemy jak żyć z chorobami przewlekłymi, a także przedstawiamy nowoczesne metody leczenia i profilaktyki zdrowotnej.
Menu:
Dane kontaktowe:
IDEA4BROADCASTING Sp. z o.o.
Świeradowska 47, 02-662 Warszawa
Copyright © 2024 Studiomed.tv