27 maja, 2024
Sydney 29

Jak czuje się osoba w trakcie napadu padaczki? Jak to odczuwa fizycznie, czego się boi, jak powinno się jej pomóc? Opowieść Darii, która choruje na padaczkę lekooporną od 9 roku życia pozwala lepiej zrozumieć tę chorobę z perspektywy pacjentki.

26 marca obchodzimy PURPLE DAY, czyli Dzień Świadomości Padaczki. Jeśli gdzieś ( w Polsce lub na świecie) zobaczycie podświetlone na fioletowo budynki, pomyślcie o osobach, które chorują na padaczkę i z tego powodu nigdy nie powinny się czuć wykluczone.

Kobiety chore na padaczkę mogą zachodzić w ciążę i urodzić zdrowe dziecko. Mogą też i powinny rodzić siłami natury oraz karmić naturalnie swoje dziecko. Wszystko zależy od planowania i dobrania właściwych leków. Więcej na ten temat- usłyszycie w wypowiedzi profesor Joanny Jędrzejczak , prezes Polskiego Towarzystwa Epileptologii.

Pierwsza polska telewizja poświęcona zdrowiu i medycynie.

Naszą misją jest zwiększenie wiedzy i świadomości społeczeństwa w zakresie zdrowego stylu życia. Uczymy jak o siebie dbać, jak się odżywiać i ćwiczyć, co suplementować i jakim poddawać się zabiegom, by nie chorować, a ponadto wyglądać i czuć się rewelacyjnie. Pokazujemy jak żyć z chorobami przewlekłymi, a także przedstawiamy nowoczesne metody leczenia i profilaktyki zdrowotnej.
Menu:
Dane kontaktowe:
IDEA4BROADCASTING Sp. z o.o.
Świeradowska 47, 02-662 Warszawa
Copyright © 2024 Studiomed.tv