20 kwietnia, 2024
Sydney 29

STUDIOMED TV jest patronem medialnym
VIII Kongresu Wyzwań Zdrowotnych

To jedno z najbardziej prestiżowych i opiniotwórczych wydarzeń w środowisku medycznym, podczas którego będą omówione najważniejsze pomysły na uzdrowienie systemu ochrony zdrowia.

W kongresie potwierdzili udział kluczowi dla środowiska ochrony zdrowia prelegenci, na czele z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim. Wydarzenie odbędzie się 9 i 10 marca 2023 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Tematy poruszane podczas kongresu będą dotyczyć najbardziej aktualnych i pilnych problemów w ochronie zdrowia, między innymi: rynek farmaceutyczny; e- zdrowie i nowe technologie; zarządzanie i organizacja systemu; pacjenci: jak im pomóc? diagnostyka; człowiek-medyk w centrum systemu ochrony zdrowia. Dostępność terapii w konkretnych chorobach czy przełamywanie tematów tabu, z którymi na co dzień mierzą się pacjenci. Będzie także panel poświęcony medycynie jutra.

Rejestracja do 8.marca

Pierwsza polska telewizja poświęcona zdrowiu i medycynie.

Naszą misją jest zwiększenie wiedzy i świadomości społeczeństwa w zakresie zdrowego stylu życia. Uczymy jak o siebie dbać, jak się odżywiać i ćwiczyć, co suplementować i jakim poddawać się zabiegom, by nie chorować, a ponadto wyglądać i czuć się rewelacyjnie. Pokazujemy jak żyć z chorobami przewlekłymi, a także przedstawiamy nowoczesne metody leczenia i profilaktyki zdrowotnej.
Menu:
Dane kontaktowe:
IDEA4BROADCASTING Sp. z o.o.
Świeradowska 47, 02-662 Warszawa
Copyright © 2024 Studiomed.tv