27 maja, 2024
Sydney 29

Chirurgia jest dziedziną zdominowaną przez mężczyzn. Tylko 14% chirurgów to kobiety. Te statystyki mogą się zdecydowanie zmienić się dzięki chirurgii robotycznej. Praca przy konsoli robota stwarza identyczne warunki pracy bez względu na płeć i możliwości fizyczne chirurga, bo nie wymaga takiej siły i wytrzymałości, jak przy stole operacyjnym.

Szpital Medicover wspólnie z Fundacją „Kobiety w Chirurgii” oraz firmą Synektik- dystrybutorem robotów DaVinci zorganizowała bezpłatne warsztaty dla kobiet w chirurgii. Mentorką warsztatów była dr n. med. Joanna Bubak- Dawidziuk, ze szpitala Medicover, ekspertka operacyjnego leczenia endometriozy, trzecia w Polsce kobieta – certyfikowana operatorka Robota da Vinci.

Pierwsza polska telewizja poświęcona zdrowiu i medycynie.

Naszą misją jest zwiększenie wiedzy i świadomości społeczeństwa w zakresie zdrowego stylu życia. Uczymy jak o siebie dbać, jak się odżywiać i ćwiczyć, co suplementować i jakim poddawać się zabiegom, by nie chorować, a ponadto wyglądać i czuć się rewelacyjnie. Pokazujemy jak żyć z chorobami przewlekłymi, a także przedstawiamy nowoczesne metody leczenia i profilaktyki zdrowotnej.
Menu:
Dane kontaktowe:
IDEA4BROADCASTING Sp. z o.o.
Świeradowska 47, 02-662 Warszawa
Copyright © 2024 Studiomed.tv