wróć do listy

Kongres Wizja Zdrowia. Diagnoza i Przyszłość. Foresight Medyczny.

W dniach 2-3 października 2023 odbył się Kongres Wizja Zdrowia. Diagnoza i Przyszłość. Foresight Medyczny oraz Kongres Hospital & Healthcare Management. Objęliśmy wydarzenie patronatem medycznym.

Dwa dni wiedzy, wiele różnorodnych paneli dyskusyjnych, autorytety i słowo wizja odmieniane przez wszystkie przypadki. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń systemowych tej jesieni. To wyjątkowa okazja do dyskusji klinicystów, przedstawicieli administracji publicznej oraz pacjentów o rozwiązaniach i pomysłach na poprawę funkcjonowania polskiego systemu opieki zdrowotnej.

Podczas Kongresu Wizja Zdrowia, nasza redakcyjna koleżanka Małgorzata Wiśniewska poprowadziła niezwykle ciekawy panel dotyczący leczenia otyłości. Problem wielkiej wagi, zarówno dla pacjentów, jak i lekarzy wielu specjalności.

Choroba otyłościowa, która wydaje się być przezroczysta i niemal niewidoczna, powoduje całkiem realne powikłania, których można uniknąć poprzez profilaktykę i zdecydowane zmierzenie się z tematem nadprogramowych kilogramów.

Gratulujemy Małgosi wspaniałej debaty z panelistami, wybitnymi specjalistami w swoich dziedzinach.

Organizator merytoryczny i logistyczny wydarzenia to Termedia

Studiomed TV objęło Wydarzenie patronatem medialnym.

Kiwi standing on oval