27 maja, 2024
Sydney 29

Kryształowe Pióra to ogólnopolski konkurs dla dziennikarzy.
Kryształowe Pióra jest organizowany od 2006 roku; ideą konkursu jest wyróżnienie dziennikarzy, których praca przyczynia się do budowania społecznej świadomości na temat zagrożeń związanych z chorobami cywilizacyjnymi, takimi jak choroby układu krążenia, depresja, nowotwór oraz cukrzyca, a także promowania postaw prozdrowotnych i ograniczania, a nawet eliminacji czynników ryzyka. Jury składa się z dziennikarzy i lekarzy, w tym roku jednym z oceniających był prof. Czupryniak, diabetolog.

Prace konkursowe można zgłaszać w czterech kategoriach:
Nowotwór – przełamać strach, wygrać życie
Choroby serca – rosnące zagrożenie Depresja – przełamać tabu
Cukrzyca – wygrać z postępem choroby

Nasz wydawca, Małgorzata Wiśniewska została wyróżniona w konkursie Servier ‘Kryształowe Pióra’ za materiał ‘Cukrzyca – wygrać z postępem choroby’

Krótka relacja

Pierwsza polska telewizja poświęcona zdrowiu i medycynie.

Naszą misją jest zwiększenie wiedzy i świadomości społeczeństwa w zakresie zdrowego stylu życia. Uczymy jak o siebie dbać, jak się odżywiać i ćwiczyć, co suplementować i jakim poddawać się zabiegom, by nie chorować, a ponadto wyglądać i czuć się rewelacyjnie. Pokazujemy jak żyć z chorobami przewlekłymi, a także przedstawiamy nowoczesne metody leczenia i profilaktyki zdrowotnej.
Menu:
Dane kontaktowe:
IDEA4BROADCASTING Sp. z o.o.
Świeradowska 47, 02-662 Warszawa
Copyright © 2024 Studiomed.tv