24 lipca, 2024
Sydney 29

Tytuł honorowego Mistrza Telewizyjnego Przekazu od Stowarzyszenia Dziennikarze dla Zdrowia i Izby Gospodarczej „Farmacja Polska” otrzymali: redaktor i wydawca kanału telewizyjnego STUDIOMED TV Małgorzata Wiśniewska oraz red. Piotr Poraj-Poleski (2 Program TVP), red. Maria Zawała wraz z zespołem Kierunek Zdrowie (TVS). 

Podczas podsumowania Konferencji Noworocznej ogłoszono wyniki Konkursu Dziennikarz Medyczny Roku 2020

W trakcie zorganizowanej online 22 stycznia Konferencji Noworocznej 2021  red. Ewa Dux-Prabucka, Prezes Stowarzyszenia Dziennikarze dla Zdrowia, m. in ogłosiła wyniki Konkursu Dziennikarz Medyczny Roku 2020 w którym po raz kolejny wyróżniono dziennikarzy za ich profesjonalizm i zaangażowanie uhonorowani zostali dziennikarze w kilku kategoriach.

KATEGORIE:

Specjalna oraz

  • Radio
  • Prasa
  • Internet
  • Telewizja

Pierwsza polska telewizja poświęcona zdrowiu i medycynie.

Naszą misją jest zwiększenie wiedzy i świadomości społeczeństwa w zakresie zdrowego stylu życia. Uczymy jak o siebie dbać, jak się odżywiać i ćwiczyć, co suplementować i jakim poddawać się zabiegom, by nie chorować, a ponadto wyglądać i czuć się rewelacyjnie. Pokazujemy jak żyć z chorobami przewlekłymi, a także przedstawiamy nowoczesne metody leczenia i profilaktyki zdrowotnej.
Menu:
Dane kontaktowe:
IDEA4BROADCASTING Sp. z o.o.
Świeradowska 47, 02-662 Warszawa
Copyright © 2024 Studiomed.tv