24 lipca, 2024
Sydney 29

W Polsce na POChP cierpi 2 miliony dorosłych osób, a co roku 15 tysięcy umiera z tego powodu.
Przewlekła obturacyjna choroba płuc to w dużej mierze efekt palenia papierosów i zanieczyszczonego powietrza. W związku z obchodami 18 listopada Światowego Dnia POChP, STUDIOMED TV organizuje akcję edukacyjną Tydzień Wiedzy POChP. Tydzień wiedzy to to dedykowane pasma audycji na określony temat, wyraźnie oznaczone przed, po oraz w trakcie ich emisji. Przy realizacji projektu emitowane są programy z biblioteki STUDIOMED TV oraz specjalnie wyprodukowane na tę okazję cykle wywiadów z pacjentami i ekspertami, sondy uliczne pokazujące stopień świadomości Polaków na temat choroby.

16-22 listopada – Tydzień Wiedzy POChP przygotowany przy wsparciu i zaangażowaniu Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc. Partnerem medialnym jest serwis edukacyjny Oddychajmy.pl.

ZWIASTUN

ZWIASTUN

Zwiastun – zaledwie 3% Polaków potrafi rozszyfrować skrót
Przewlekła Obturacyjna Choroba Płuc

Pierwsza polska telewizja poświęcona zdrowiu i medycynie.

Naszą misją jest zwiększenie wiedzy i świadomości społeczeństwa w zakresie zdrowego stylu życia. Uczymy jak o siebie dbać, jak się odżywiać i ćwiczyć, co suplementować i jakim poddawać się zabiegom, by nie chorować, a ponadto wyglądać i czuć się rewelacyjnie. Pokazujemy jak żyć z chorobami przewlekłymi, a także przedstawiamy nowoczesne metody leczenia i profilaktyki zdrowotnej.
Menu:
Dane kontaktowe:
IDEA4BROADCASTING Sp. z o.o.
Świeradowska 47, 02-662 Warszawa
Copyright © 2024 Studiomed.tv