27 maja, 2024
Sydney 29

Biorąc pod uwagę bezprecedensową sytuację  jeszcze przed ogłoszeniem stanu zagrożenie epidemicznego w Polsce postanowiliśmy włączyć się do akcji edukacyjnej zainicjowanej przez Ministerstwo Zdrowia i opracować filmy instruktażowe. Wyprodukowaliśmy i emitujemy programy z cyklu RAPORT SPECJALNY KORONAWIRUS z instrukcją jak należy prawidłowo, dokładnie myć ręce, jak należy zakładać maseczkę ochronną oraz jak powinien zabezpieczać się personel medyczny.

Ponadto NASI EKSPERCI wyjaśniają jak dochodzi do zakażenia, jak wirus zachowuje się w organizmie dorosłego i dzieci oraz omawiają potencjalny scenariusz ewolucji wirusa.

Kiedy należy skutecznie wykonać test na obecność koronawirusa, jak długo wirus utrzymuje się w organizmie i co uważa na temat reżimu epidemiologicznego.  O tym wszystkim mówi dr Paweł Grzesiowski, ekspert w dziedzinie immunologii i terapii zakażeń.

Na temat odporności poprosiliśmy o porady prof. dr hab. n. med. Bożeną Walewską-Zielecką, dietetyka klinicznego Małgorzatę Desmond oraz właścicielkę sklepu zielarskiego, pasjonatkę medycyny holistycznej i naturalnych metod wzmacniania organizmu Ewę Mańturzyk.

Wyprodukowaliśmy kolejne materiały, które informują co dalej po koronawirusie, między innymi jaki wpływ na nas ma obecna sytuacja – rozmowy z psychologami oraz specjalistami na temat wpływu COVID 19 na schorzenia.

Jesteśmy aktywni w mediach społecznościowych, w których prezentujemy wybrane materiały edukacyjne Internautom, którzy jeszcze nie mają dostępu do naszej telewizji.

Wszystkie filmy dotyczące Raportu Specjalnego są dostępne na naszym kanale Youtube

Playlista na YT

Poprosiliśmy tez znane i lubiane osoby ze świata sztuki aby poprzez naszą antenę włączyli się do akcji #zostanwdomu.

Spodobał Ci się film – daj nam znać, jeśli chcesz być na bieżąco na temat zdrowia – oglądaj STUDIOMED TV.  A jeśli nie masz kanału w swoim abonamencie to zapytaj o nas swojego operatora telewizyjnego.  W międzyczasie subskrybuj kanał  YouTube STUDIOMED TV i Facebook  fanpage 💚

Pierwsza polska telewizja poświęcona zdrowiu i medycynie.

Naszą misją jest zwiększenie wiedzy i świadomości społeczeństwa w zakresie zdrowego stylu życia. Uczymy jak o siebie dbać, jak się odżywiać i ćwiczyć, co suplementować i jakim poddawać się zabiegom, by nie chorować, a ponadto wyglądać i czuć się rewelacyjnie. Pokazujemy jak żyć z chorobami przewlekłymi, a także przedstawiamy nowoczesne metody leczenia i profilaktyki zdrowotnej.
Menu:
Dane kontaktowe:
IDEA4BROADCASTING Sp. z o.o.
Świeradowska 47, 02-662 Warszawa
Copyright © 2024 Studiomed.tv