24 lipca, 2024
Sydney 29

Pogłębił własną metodę, wykorzystując wiedzę zdobytą podczas szkolenia wojskowego. Jego treningi ćwiczy się na ulicach, używając tego co jest w zasięgu ręki. Wymaga od swoich „uczniów” przestrzegania jego zasad, które obejmują pełny program ćwiczeń i ścisłą dietę opartą na jedzeniu ryb, wody i sałatek. Osmin Hernández jest rygorystyczny w swoich zasadach i skuteczny w osiąganiu celów: poprawie w ciągu 30 dni, wyglądu fizycznego i samoobrony dziewięciu uczestników. „Metoda Osmina” to nowy program treningu fizycznego.

Osmin Hernandez

Kim jest Osmin Hernandez?

Należał do elitarnej jednostki kubańskiej, gdzie był poddawany ciężkim treningom. Kiedy miał 20 lat, postanowił opuścić Kubę i wyemigrował jako nielegalny pasażer łódką do Miami. Tam znalazł pracę w restauracji należącej do Emilio Estefana, który dał mu pierwszą szansę jako osobisty trener. Następnie pracował z wieloma celebrytami: aktorzy Matt Damon, Mark Walhberg, Mickey Rourke, tenisistka Anna Kournikova, oraz artystki Madonna, Gloria Estefan, Mariah Carey i Jon Secada.

Ulica to twoja siłownia! Będziesz ćwiczyć sport z dowolnym rodzajem instalacji miejskich lub w dowolnym miejscu na ulicy: ławki, parki, drzewa, samochody, schody itp.

Ryby, woda i sałatki to będzie jeden z najtrudniejszych i podstawowych elementów do zrealizowania czyli dieta, będzie opierać się na 30-dniowym jedzeniu tylko tych składników. I nie jest to negocjowalne – w tym czasie Osmin chce aby uczestnicy spalili tłuszcz i oczyścili się z toksyn.

Brak seksu w ciągu 30 dni; pod żadnym pozorem. Osmin sądzi, że taka aktywność jedynie będzie miała ujemny wpływ na siłę.

Uczestnicy

Biznesowa pasjonatka mody, niezadowolona z wyglądu; niedawno rozwiedziony mężczyzna, który chce odzyskać panowanie nad sobą i znaleźć połówkę; gospodyni entuzjastycznie nastawiona do słodyczy, która nie chce zmierzyć się z potencjalnym odrzuceniem; żołnierz, który chce poprawić swój wygląd; para, która chce pojawić się na okładce magazynu; fan gier wideo, który nie ćwiczy od 5 lat; kobiety z nadwagą i wieloma kompleksami; oraz kandydat na policjanta.

Jest to 9 wolontariuszy wybranych na castingu, w którym wzięło udział ponad 3000 kandydatów i którzy będą musieli zmierzyć się z Metodą Osmina.

Już od 22go lutego o 15:25, w tygodniu od 24go lutego codziennie o 11:10 i 21:50.

Spodobał Ci się film – daj nam znać, jeśli chcesz być na bieżąco na temat zdrowia – oglądaj STUDIOMED TV.  A jeśli nie masz kanału w swoim abonamencie to zapytaj o nas swojego operatora telewizyjnego.  W międzyczasie subskrybuj kanał  YouTube STUDIOMED TV i Facebook  fanpage 💚

Pierwsza polska telewizja poświęcona zdrowiu i medycynie.

Naszą misją jest zwiększenie wiedzy i świadomości społeczeństwa w zakresie zdrowego stylu życia. Uczymy jak o siebie dbać, jak się odżywiać i ćwiczyć, co suplementować i jakim poddawać się zabiegom, by nie chorować, a ponadto wyglądać i czuć się rewelacyjnie. Pokazujemy jak żyć z chorobami przewlekłymi, a także przedstawiamy nowoczesne metody leczenia i profilaktyki zdrowotnej.
Menu:
Dane kontaktowe:
IDEA4BROADCASTING Sp. z o.o.
Świeradowska 47, 02-662 Warszawa
Copyright © 2024 Studiomed.tv