27 maja, 2024
Sydney 29

Rewolucja w Leczeniu cukrzycy i szansa pomocy setkom tysięcy pacjentów na całym świecie. Fundacja Badań i Rozwoju Nauki  rozpoczęła już badania nad swoim wynalazkiem- bioniczną trzustką! To właśnie Polacy mogą zostać twórcami przełomowych terapii medycznych. Nowym celem Fundacji  w 2020 roku jest zebranie funduszy na stworzenie Europejskiego Centrum Biotechnologii Medycznej. Innowacyjny ośrodek badawczo-kliniczny umożliwi  nie tylko kontynuację badań nad bioniczną trzustką, ale również opracowanie innych pionierskich terapii medycznych.

STUDIOMED TV jest patronem medialnym aukcji charytatywnej „Bioniczne Rewolucje” , z której dochód będzie przeznaczony na rzecz Europejskiego Centrum Biotechnologii Medycznej / 12 marca 2020/  

Pierwsza polska telewizja poświęcona zdrowiu i medycynie.

Naszą misją jest zwiększenie wiedzy i świadomości społeczeństwa w zakresie zdrowego stylu życia. Uczymy jak o siebie dbać, jak się odżywiać i ćwiczyć, co suplementować i jakim poddawać się zabiegom, by nie chorować, a ponadto wyglądać i czuć się rewelacyjnie. Pokazujemy jak żyć z chorobami przewlekłymi, a także przedstawiamy nowoczesne metody leczenia i profilaktyki zdrowotnej.
Menu:
Dane kontaktowe:
IDEA4BROADCASTING Sp. z o.o.
Świeradowska 47, 02-662 Warszawa
Copyright © 2024 Studiomed.tv