27 maja, 2024
Sydney 29

Wielki Pierwszy Rok w Wielkiej Szkole. Nowa, ciepła seria już we wrześniu w Studiomed TV.

Grupka dzieci idzie do pierwszej klasy w wielkiej szkole. Jest to dla nich coś zupełnie nowego. Żeby przybliżyć emocje, które im towarzyszą i pierwsze chwile w nowym środowisku, w przestrzeni rozmieszczone są kamery. Dzięki temu możemy być świadkami wielu zaskakujących momentów, których nie mielibyśmy szansy uchwycić jako obserwatorzy.

Poprzez rozmieszczone w salach kamery, jesteśmy świadkami wzlotów, upadków, gorzkich łez i okrzyków radości dzieci. Wszystkie sytuacje są komentowane przez rodziców, nauczycieli i psychologów, którzy poprzez analizę behawioralną tłumaczą zachowania i potrzeby dzieci. Ta seria lekko i niepostrzeżenie wprowadza nas w zagadnienia wczesnych lat edukacji.

Oglądaj 💚 STUDIOMED TV m.in.:
w Canal + (poz. 233),
UPC (poz. 325 na Horizon, poz. 399 na Mediabox)
Orange (poz. 354)
PLAY NOW (poz. 319)

Pierwsza polska telewizja poświęcona zdrowiu i medycynie.

Naszą misją jest zwiększenie wiedzy i świadomości społeczeństwa w zakresie zdrowego stylu życia. Uczymy jak o siebie dbać, jak się odżywiać i ćwiczyć, co suplementować i jakim poddawać się zabiegom, by nie chorować, a ponadto wyglądać i czuć się rewelacyjnie. Pokazujemy jak żyć z chorobami przewlekłymi, a także przedstawiamy nowoczesne metody leczenia i profilaktyki zdrowotnej.
Menu:
Dane kontaktowe:
IDEA4BROADCASTING Sp. z o.o.
Świeradowska 47, 02-662 Warszawa
Copyright © 2024 Studiomed.tv